Міськвиконком інформує

Незручності, які спричиняло неякісне дорожнє покриття вул. 17 Вересня у районному центрі залишились у минулому. На завершальному етапі ведуться будівельні роботи з капітального ремонту, майже кілометрового відрізку проїзної частини цієї вулиці; від «люхчанського» залізничного переїзду до вул. 8 Березня.
За результатами тендеру роботи з укладання суцільного асфальтного шару виконують спеціалісти ТОВ «Західметал», яке очолює Олег Жошко. Реалізація даного проекту стала можливою завдяки залученню понад одного мільйона гривень – субвенції з державного бюджету. Крім цього, в 2014 році працівники товариства виконали роботи з поточного ремонту на вулицях Миру, Ковельській, Щорса, Чорновола, Бєлгородській, Мічуріна, Набережній, Толстого, Кузнецова, Московській, Технічній, Петровського.
На завершальній стадії оздоблювальні роботи міського будинку культури по вул. Толстого, 22Б. За рахунок коштів міського бюджету та професійній роботі будівельників ДП "Будсервіс" (Віктор Сидорчук) вдалося відродити приміщення «доротицького» клубу в гуртках якого знайде реалізацію своїх здібностей молодь міста.
Для інформації наших читачів, зазначимо, що голосування у день виборів 26 жовтня 2014 року виборці дільниці, яка була розміщена у ЗШР І ст. № 5 проведуть у реконструйованому клубі.
Завершуються роботи з утеплення фасаду МБК «Залізничник». Завдяки великому об’єму робіт: заміна покрівлі та віконних і дверних блоків, добудова приміщення, облаштування системи вентиляції, встановлення твердопаливних котлів, історична будівля міста, клуб для залізничників, який побудований у 1905 році отримає своє друге народження. У створених комфортних умовах будуть продовжені добрі традиції аматорів художньої самодіяльності попередніх поколінь сарненців.
Партнерські взаємовідносини міської влади та представників бізнесу приносять хороші результати по благоустрою міста. Яскравим прикладом цього є встановлені малі архітектурні форми «зупинка - павільйон».Досвід Сарн з цього питання вивчається і реалізується в інших містах області.
Розуміння того, що з успішним розвитком власної справи має розвиватись і місто, є приклад будівництва тротуару біля будинку по вул. Бєлгородській, 2. Ініціатором цих робіт є приватний підприємець, власник магазину "Стиль Авто" Альбін Наконечний.
У попередніх матеріалах газети «Сарненські новини» ми повідомляли про об’єми робіт виконаних у парку «Героїв майдану» (вул.Суворова), висловили подяку на адресу підприємців за участі яких проводиться реконструкція парку.
Висловлюємо також вдячність керівнику ТОВ «Габро» Фійка Станіславу за благодійну допомогу з надання постаменту під майбутній пам’ятник «Героям небесної сотні» та гранітних оздоблювальних плиток. Сподіваємось на таку ж підтримку від інших успішних підприємливих людей міста і району.
Додатково зазначимо, що працівники фірми «Платон» Івана Тотовицького завершують укладання тротуарної плитки на парковій алеї по вул. Широкій.
Зазначені роботи по реалізації запланованих на 2014 рік проектів міста стали можливими завдяки консолідації зусиль депутатів міської ради, членів міськвиконкому, бізнесу, міської громади.
Фото в галереї