Міськвиконком інформує

На виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік:

   Станом на другу декаду липня  у Сарнах проведено поточний ремонт доріг, що мають асфальтобетонне покриття на вулицях Щорса, Белгородська, Толстого, Технічна, Кузнецова, Московська, Набережна. Також проведено поточний ремонт доріг з влаштуванням біло щебеневого покриття на вулицях Червона, Некрасова, Кулікова, Петровського, Кутузова, Ювілейна, Поштова. У найближчих планах – відкриття тендерних пропозицій по проведенню капітального ремонту вулиці 17 Вересня,  а також поточний ремонт асфальтобетонного дорожнього покриття по вулиці Ковельській та облаштування білощебеневого покриття по вулиці Сагайдачного. На вулиці Белгородська нанесено розмітку, а також облаштовано пішохідні переходи, аналогічну роботу виконано й на вулиці Широка.

   Згідно розпорядження голови РДА «Про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення», було проведено обстеження суб’єктів господарської діяльності у Сарнах. Робочою групою вивчено питання легалізації виплати зарплати та зайнятості населення, проведено перевірку дотримання «Закону про зайнятість населення» та працевлаштування найманих осіб на 34 об’єктах підприємницької діяльності. У результаті перевірки – на 9 осіб оформлено трудові договори.

   Тривають роботи по реконструкції міського клубу «Залізничник» та майбутнього Центру дитячої творчості по вулиці Толстого. У будинку культури «Залізничник» вже частково облаштували покрівлю, наразі виконуються ремонтні роботи всередині приміщення. А у клубі, що розташований по вулиці Толстого, встановлено пластикові вікна, двері та оновлено дахове покриття, облаштовано котельню, також завершуються внутрішні роботи: штукатурка стін та укладання підлогової дошки. Працівниками розпочато зовнішнє утеплення та фарбування стін приміщення.

   У завершуються роботи по оформленню проектно-кошторисної документації по освітленню вулиць Шкільній та Грушевського. Окрім того на вулиці Шкільній тривають роботи з благоустрою тротуарів. Матеріалом для облаштування стала демонтована плитка з центрального скверу, де досі тривають ремонтні роботи. Силами КП «Трудівник» використовується демонтована плитка, облаштовуються тротуари й на інших вулицях міста,  а також кармани зупинок.

   На сьогоднішній день міськвиконком проводиться впорядкування рекламних засобів розміщених на території міста. Нагадуємо, що зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому виконавчим комітетом Сарненської міської ради. Рекомендуємо власникам рекламних засобів та бажаючим їх встановити звернутись до міськвиконкому. На власників самочинно встановлених рекламних засобів будуть застосовані штрафні санкції відповідно до  чинного законодавства, а рекламний носій – демонтовано.