ЧИСТОТА У МІСТІ – ТУРБОТА КОЖНОГО З НАС!

Відповідно до Правил благоустрою громадяни зобов’язані утримувати в належному стані закріплені в установленому порядку за ними території по периметру в межах  до 5-ти метрів від огорожі або власної садибної ділянки.

У місті трапляються випадки, коли мешканці зносять великогабаритні речі, гілля, деревину та будівельні відходи до контейнерних майданчиків.

Згідно ст. 3.3.2 «Правил благоустрою м.Сарни» забороняється використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та побутових відходів, складати будь-які відходи та сміття на території міста.

Для якісного та вчасного вивезення відходів потрібно заключити договір з КП «Трудівник». Однак прикро, що не всі мешканці й особи підприємницької діяльності, на сьогоднішній день,  заключили договора на вивіз твердих побутових відходів.

За порушення Правил благоустрою м.Сарни, а також за невиконання вимог щодо чистоти і порядку на території міста передбачена адміністративна відповідальність, згідно зі ст.152 Кодексу України «Про адміністративне правопорушення» у вигляді штрафу від 340 до 1700 гривень.                                                                                          

Інспекція з благоустрою м.Сарни