Сарненському професійному аграрному ліцею - 115!

15 березня 2017 року Державному професійно-технічному навчальному закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» виповнилося 115 років від дня заснування

В актовій залі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулися урочистості з нагоди 115-ти річчя ліцею. У заході взяли участь міський голова Світлана Усик, помічник народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, депутат районної ради Олег Жошко, керівник Міжнародного благодійного фонду «Глорія» Володимир Хомич, директор вищого професійного училища № 22 м. Сарни Володимир Городнюк, підприємці району.

Миколі Морозюку, директору навчального закладу, вручили пам’ятний сувенір від райдержадміністрації та районної ради. Кращих працівників ліцею за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих робітників та з нагоди 115-ї річниці від дня заснування навчального закладу було нагороджено почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної ради.

Вітальні слова лунали від учнів, викладачів та майстрів ліцею, представників громадськості, колег із професійних навчальних закладів. Під час святкового заходу ведучі нагадали історію ліцею від заснування до сьогоднішніх днів, вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто відійшов у вічність.

Після урочистої частини заходу усім присутнім подарували святковий концерт.