Міськвиконком інформує

КП «Трудівник» проводить прибирання та чищення вулиць від снігу. Проводиться посипання тротуарів, вивіз сміття та обрізання дерев. У зв’язку із погодними умовами міськвиконком просить мешканців міста бути обачними і обережними, та долучатися до розчищення прибудинкових територій.

КП «Житлосервіс» м. Сарни продовжує прибирання будинків та прибудинкових території, вивозить сміття на сміттєзвалища. За минулий тиждень працівники цього комунального підприємства провели ремонт та заміну каналізаційних труб у підвалах по вул. Просвіти, 9 (2 під’їзд), Бєлгородська, 60а (1 під’їзд), 8 Березня, 4 ( 3 під’їзд ), 17 Вересня, 16, Котляревського, 53. По вул. Просвіти, 6а ( 6 під’їзд ) встановили дверцята входу на горище, по вул. Котляревського, 20 облаштували козирки над входом у під’їзд, продовжують встановлення дверей у під’їзди по вул. Старицького.

Також проведено ремонт технічного обладнання електрощитових у під’їздах по вул. Широка, 43 та 32, Пушкіна 56, по вул. Ярослава Мудрого, 5 ведеться ремонт схем електролічильників.