Міськвиконком інформує

Працівники КП «Житлосервіс» м. Сарни займаються заплановими ремонтами під’їздів. Так, за останні декілька днів, з інформації, яку надала керівник Антоніна Погранична, по вул. Широка, 32 у шостому під’їзді провели заміну водопровідного стояка (всього 21 м. труб), по вул. Пушкіна 54 провели ремонт електорощитової із заміною електрообладнання, по вул. Старицького, 7 встановили нову дверну коробку, по вул. 8 Березня, 1 проведено ремонт під’їзду, віконних рам та скління подвійних вікон по-під’їздах.

По місту продовжують роботи по влаштуванню козирків над входами у під’їзд. По вул. Бєлгородська, 12 працівники КП «Житлосервіс» старі аварійні замінили на нові шиферні. Мешканці будинку дуже задоволенні такими змінами, Світлана (мешканка будинку) говорить, що тепер може не перейматися за безпеку та життя, та й із новенькою покрівлею, стало значно комфортніше. Зміни на краще відмітила і мешканка цього будинку Людмила Миколаївна, яка чекає на нові броньовані двері у під’їзд.

до ремонтупісля ремонту

По вул. Пирогова, 4 вже теж облаштували нові козирки, про зміни та якість виконаних робіт ми запитали у мешканки цього будинку Тетяни Пацьоли. «Роботу зробили дуже добре. Я задоволена. Раніше переживала, адже із під’їзду у дощову погоду вийти було не можливо, постійно були калюжі, зараз все змінилось» - розповідає Тетяна. Такі ж покрівлі над під’їздами, скоро встановлять мешканцям будинку по вул. Котляревського, 20.

Міськвиконком