Міськвиконком Сарненської міської ради інформує!

Враховуючи те, що з 1 січня 2015 року набрала чинності частина третя статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», якою передбачено, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, зміна цільового призначення та передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, зміна цільового призначення та виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку на даний час не можливе через відсутність генерального плану забудови м. Сарни.

В зв’язку із вищевказаним, міськвиконком вимушений тимчасово припинити прийом заяв щодо зміни цільового призначення та  передачі (надання) земельних ділянок у власність для містобудівних потреб.

На даний час завершуються роботи по розробці нового генерального плану міста Сарни, що надасть можливість визначитись з  перспективою забудови міста, в тому числі, індивідуального будівництва.

При внесенні змін до вищевказаного Закону інформуватимемо додатково.