Міськвиконком інформує

На виконання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік працівники ВАТ "ПМК – 66" та КП "Трудівник" завершили роботи по реалізації двох проектів вуличного освітлення. За минулий тиждень було освітлено понад 750 метрів вул. Грушевського та 800 метрів  по вул.  Шкільній. На даний час  освітленими є 64 вулиці із загальною протяжністю вуличних мереж - 53 км.

Спеціалісти КП "Трудівник" розпочали роботи із облаштування тротуару по непарній стороні вул. Чорновола від вул. Демократичної. Для цих робіт використовуються демонтовані з вул. Широкої бордюри та тротуарна плитка. Відсутність тротуару на цій ділянці вулиці,   спричиняло незручності для мешканців мікрорайону та учнів і вчителів   навчальних закладів.

Подібні роботи, протягом року, були виконані по вул. Шкільній, Просвіти. За сприяння приватного підприємця Альбіна Наконечного, продовжуються роботи по облаштуванню тротуару по вул. Бєлгородській, що біля гімназії (від вул. Коперника до вул. Лисенка непарна сторона).

 Монтаж металопрофілю на покрівлю будинку по вул. Технічній,11 як черговий етап робіт, розпочали працівники ПП "Вестінвестбуд". До кінця календарного року заплановано змонтувати першу частину шатрової покрівлі на цьому будинку.

27 листопада у міськвиконкомі проведена робоча нарада за участю посадовців виконкому, працівників ДАІ, КП "Трудівник та підприємців-перевізників. Учасники наради обговорили звернення мешканців міста про внесення змін до графіку руху по окремих маршрутах, внесли пропозиції щодо вдосконалення міської інфраструктури дорожнього руху і встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, освітлення пішохідних переходів у вечірній час та підвищення рівня обслуговування пасажирів.

На минулому тижні у МБК "Залізничник" введено в дію два газові опалювальні котли. Реконструкція приміщення будинку культури ведеться із травня цього року. За цей період реконструювали покрівлю з покриттям металопрофілем,  добудували приміщення зали, площею 200м2, для занять хореографічного колективу "Журавка", утеплили фасад приміщення, замінили віконні та дверні блоки на металопластикові. Наразі ведуться оздоблювальні роботи внутрішніх приміщень.  

            29 Листопада ц.р. зразковий аматорський хореографічний ансамбль "Журавка" міського будинку культури "Залізничник" під керівництвом Сергія Галушка взяв участь у Міжнародному конкурсі – фестивалі мистецтв молодих виконавців ( вік учасників до 14 років) " Палаюча зірка" у м. Києві. У номінаціях "Сучасний танець" і " Народний танець"    серед тридцяти колективів – учасників фестивалю з усієї України, вихованці Сергія Григоровича стали лауреатами I ступеня.

            Протягом майже десяти минулих днів працівники КП "Екосервіс" виконували роботи по ліквідації аварійної ситуації на  каналізаційному колекторі неподалік очисних споруд. Незручності при виконанні цих робіт спричиняло те, що вони виконувались на діючій водовідвідній мережі. Резервний  металевий  колектор, протяжністю понад п"ятисот метрів був розкопаний і викрадений любителями металобрухту.

            З метою своєчасної і якісної підготовки житлових будинків комунальної власності до зими працівники КП"Житлосервіс" виконують великий об"єм ремонтних робіт. На минулому тижні  замінено частину труб центрального опалення у будинку по вул.Лисенка,4, 22 п.м. труб у буд. по вул.Суворова, 7, 8 п.м. труб каналізаційної мережі будинку по вул.Широкій, 60,. Пофарбрвані стіни під"їздів у буд. 26 по вул.Широкій та у буд.2 по вул.. Лисенка, відремонтовані мережі електроосвітлення та електрощитові у буд.по вул.Бєлгородській, 6, 17 Вересня. 58, Пушкіна, 4.  Такі ж роботи заплановано провести на інших будинках згідно плану.