Міськвиконком інформує

У зв’язку з проведенням робіт працівниками Сарненського району електромереж по зрізанню гілок дерев по периметру лінії електропередач в мікрорайоні вул. Московській в м. Сарни, повідомляємо, що тимчасово, з 9.00 до 17.00 год. 14 листопада 2014 року буде відсутнє електропостачання.

20 листопада 2014 року протягом дня не буде електропостачання мікрорайону Дослідної станції, у зв’язку з ремонтом трансформаторної підстанції.

Тривалий час стоїть без використання за призначенням споруда фонтану у парковій алеї по вул.. Широкій (навпроти магазину «Вікотек»). З метою прийняття рішення з перепрофілювання та раціонального використання даної споруди міськвиконком оголошує "Ярмарку ідей і пропозицій", які можна надсилати до міської ради (вул.. Широка, 31, або повідомляти за телефоном 3-50-85). Автор прийнятої до виконання пропозиції буде відзначений спеціальним призом.

За ініціативи та фінансуванні приватним підприємцем Альбіном Наконечним розпочинаються роботи по облаштуванню тротуару по вул. Белгородській, 1 (біля гімназії від вул. Коперника до в’їзду на територію гімназії).

Просимо вибачення у мешканців міста за тимчасові незручності у користуванні цією ділянкою тротуару.