Засідання виконавчого комітету: про зроблене у І півріччі та перспективи діяльності у другому

 

16 липня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у роботі якого взяли участь керівник апарату Сарненської РДА Василь Стельмах, спеціалісти виконавчого апарату та представники ЗМІ.

На порядку денному - актуальні питання життєдіяльності міста, зокрема: виконання міськвиконкомом ЗУ «Про звернення громадян у І півріччі 2014 року», заходи з підготовки та відзначення 23 річниці незалежності України, підготовку ДНЗ міста до нового навчального року, а також заяви і звернення громадян.

Інформували з вказаних питань начальник загального відділу міськвиконкому Тамара Палієнко, виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно та начальник відділу юридичного забезпечення та розвитку території Яна Шостак.

Варто відзначити, що члени виконкому могли заздалегідь ознайомитися з матеріалами засідання, й у процесі розгляду питань, внести свої зауваження та пропозиції.

У І півріччі цього року виконавчий комітет особливу увагу приділяв колективним зверненням (яких за півроку надійшло 26), зокрема, про ремонт покрівель житлових будинків по вулицях Пирогова, Технічній та Набережній. У цих зверненнях громадяни звертали увагу на якість послуг комунальними підприємствами міста. В результаті комісійно було вивчено проблеми заявників, а недоліки, вказані у зверненнях – ліквідовано. За колективними зверненнями також вирішувались питання встановлення дитячих майданчиків, зрізування дерев.  З метою посилення контролю за виконанням рішень, доручень, розпоряджень міського голови, працівники загального відділу практикують проведення Днів контролю. 

Також прийняли рішення про закриття ДНЗ міста на поточний ремонт з 1 серпня по 1 вересня.

У планах на серпень – контроль за реалізацією проекту «Відкрите місто», підготовка ДНЗ до нового навчального року й, звісно,  реалізація заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Члени виконкому розглянули листи, заяви, звернення громадян, підприємств, установ і організацій міста Сарни, а також взяли до відома інформацію виконуючої обов’язки міського голови Світлани Усик про розпорядження, що були видані за період між засіданнями виконкому.

У питанні «Різне» обмінялися думками, враженнями, пропозиціями. Виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик коротко поінформувала членів виконкому про роботи, які проводяться в місті: поточний ремонт доріг, реконструкцію міського будинку культури «Залізничник» та міського клубу по вулиці Толстого, роботи у парку Героїв Майдану.

На завершення підсумували - всі ми повинні вболівати за своєчасне і якісне вирішення проблем мешканців нашого міста: тому що стабільність і ефективність роботи міської ради її авторитет перебуває в прямій залежності від рівня задоволення потреб громадян, створення умов для покращення їх добробуту.