Засідання міськвиконкому

26 січня 2015 року в конференц-залі Сарненської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 12 питань. Окрім членів міськвиконком у засіданні взяли участь заступник голови Сарненської РДА Руслан Серпенінов, працівники апарату міської ради та представники ЗМІ.

Міський голова Світлана Усик ознайомила із порядком денним і регламентом роботи засідання та передала слово заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктору Хомичу, який ознайомив із звітом «Про результати виконання «Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста у 2014 році»». Проінформував членів виконавчого комітету про діяльність у звітному році Сарненської міської ради, міськвиконкому, роботу комунальних підприємств, ДНЗ та закладів культури міста. Задля ознайомлення жителів міста зі звітом, міськвиконком вирішив опублікувати його в засобах масової інформації, після затвердження звіту сесією міської ради.

Далі, заслухали заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Ірину Яковчук, яка ознайомила членів виконавчого комітету із звітом «Про результати виконання міського бюджету у 2014 році». 

Міський голова Світлана Усик проінформувала всіх про «Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста». Зокрема, повідомила про пріоритетні завдання 2015 року,  основні напрямки діяльності комунальних підприємств міської ради, ДНЗ та закладів культури міста. У сфері житлово-комунального господарства в 2015 році основні заходи будуть спрямовані на покращення якості послуг, які надаються мешканцям міста. Для цього розроблено план заходів, зокрема, передбачено капітальний ремонт дороги по вул. 17 Вересня, Фідарова, Бєлгородської (відрізок від гімназії до вул. Грушевського), облаштування тротуарів, освітлення вулиць, ремонт дахів, придбання спецавтомобіля «катафалк», придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика у парку «Героїв Майдану» та ряд інших заходів. Першочерговим завданням у галузі земельних відносин залишається завершення робіт по виготовленню генерального плану м. Сарни, який, після проведення громадських слухань та отримання позитивних висновків заплановано затвердити у березні 2015 року.  Члени міськвиконкому прийняли рішення схвалити «Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста» та подати їх на затвердження міській раді.

На засіданні міськвиконкому заслухали начальника загального відділу міськвиконкому Тамару Палієнко, яка звітувала про роботу міськвиконкому по виконанню Закону України «Про звернення громадян» за ІІ півріччя 2014, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, який роз’яснив засади роботи адміністративної комісії міськвиконкому у 2014 році по розгляду справ про адміністративні порушення та складання на них протоколів.

Члени міськвиконкому розглянули заяви і звернення громадян, зокрема, надання дозволу на встановлення рекламних засобів у місті та прийняли по них відповідні рішення.

Із зверненням до членів виконавчого комітету виступив Руслан Серпенінов, який закликав усіх долучатися до процесу мобілізації та активізувати роботу в цьому напрямку.

На завершення засідання міський голова Світлана Усик ще раз наголосила на пріоритетних напрямках роботи у 2015 році та закликала усіх до співпраці, адже реалізація завдань, виконання всіх намічених заходів дозволить забезпечити позитивну тенденцію соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2015 році.

Міськвиконком