Засідання міськвиконкому

14 січня 2015 року в конференц-залі Сарненської міської ради відбулось чергове засідання міськвиконкому. На порядок денний було внесено 5 питань. Окрім членів міськвиконкому на ньому були присутні заступник голови Сарненської районної державної адміністрації Руслан Серпенінов, працівники виконавчого апарату міської ради та представники засобів масової інформації.

Усім присутнім були запропоновані до розгляду матеріали, внесені на розгляд виконкому. Міський голова Світлана Усик ознайомила із порядком денним та передала слово Ірині Яковчук, яка проінформувала членів виконкому про цільові програми по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2015 р.  Серед яких програми по благоустрою міста Сарни, соціального захисту населення на 2015 рік, розвитку співпраці з містами-партнерами та інше. До переліку також увійшли програми «Питна Вода», «Комунальне майно», «Ліси Сарненщини», програми, спрямовані на розвиток молодіжної політики, фізичної культури та спорту на території нашого міста. Світлана Усик детально інформувала про заходи програми проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам’ятних дат на 2015 рік, а саме розробки та поширення рекламної продукції, яка буде презентувати наше місто. Ця програма передбачає виготовлення роздаткових матеріалів (чашок, ручок, пакетів, тощо), а також друкованої реклами (буклетів, листівок, календарів, книг, тощо) із використання символіки нашого міста. Одноголосно виконавчий комітет прийняв рішення схвалити цільові програми та подати їх на затвердження міській раді.

Заступник міського голови з питань бюджету та фінансів дала роз’яснення стосовно міського бюджету на 2015 рік та прогнозу міського бюджету на 2016-2017. Крім планових питань члени виконкому розглянули листи, заяви та звернення громадян, підприємств, установ та організацій міста Сарни, по яких прийнято відповідні рішення.

У питанні «Різне» начальник Сарненського райвідділу УМВС Володимир Міщеня наголосив про потребу з’ясувати питання поліпшення районної варти. Зокрема наголосив на  відмітив бездіяльності та невідповідальності членів цього громадського формування. Зі слів начальника міліції, представники районної варти вступили до числа членів організації з виключною метою – отримати дозвіл на носіння зброї. В свою чергу, не зникає потреба функціонування подібного роду організації, які зможуть ефективно виконувати роботу по забезпеченню громадського правопорядку.

З приводу порушеного питання міський голова Світлана Усик висловила власну думку щодо такого негативного явища, як вандалізм та порушення громадського порядку у місті.  Та повідомила, що для вирішенні цієї проблеми міською радою вже заплановано ряд дій, а саме організацію зустрічі членів подібних громадських формування та збільшення повноважень інспекції по благоустрою міста

На засіданні виконавчого комітету, виступив Руслан Серпенінов із повідомленням про етапи проведення та підготовки до чергової хвилі мобілізації та необхідність взаємодії органів місцевого самоврядування, а також установ, підприємств та організацій із військовим комісаріатом. Зокрема проінформував про заходи щодо оповіщення та явки усіх військовозабовязаних, які отримали повістки та роз’яснення стосовно зриву мобілізаційних планів. Повідомив про необхідність визначення броньованих місць по підприємствам, установам та організаціям.

На завершення міський голова закликала всіх до співпраці, щодо виконання програм, бюджету задля розвитку нашого міста, кожного його мешканця.