Засідання міськвиконкому

18 грудня в конференцзалі міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 9 питань.

По перших трьох питаннях поінформувала Яковчук Ірина Сергіївна заступник міського голови з питань бюджету та фінансів. Зокрема, міськвиконком встановив одноставковий тариф на послуги з виробництва, постачання та транспортування теплової енергії, що надає ТОВ «Енергозбереження Рівне» для обслуговування ЗОШ №2 м. Сарни, встановлені також середні ціни на ритуальні послуги, які надає КП «Трудівник» та розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб.

Міський голова поінформувала про план проведення новорічно-різдвяних свят, які розпочинаються сьогодні, 19 грудня запалюванням вогнів на Новорічній ялинці. Зокрема, заплановано: ряд благодійних акції, новорічні ранки для дошкільнят та вистави для молоді міста, міський фестиваль колядок «Коляда 2015» та інше. Завершення циклу уже традиційно відбудеться 19 січня на о. Гребний канал міським святом Водохреща. Запрошуємо мешканців та гостей нашого міста не бути байдужими та активно долучитися до проведених заходів.

Також, Світлана Усик наголосила про проблему неадектваної поведінки молодих людей, які займаються вандалізмом. За останні декілька днів були розбиті ліхтарі на центральній площі міста та в парку «Героїв майдану», зруйновані секції огорожі кладовища по вул. Ковельська та огорожа по вул. 17 Вересня та Івана Франка. Доповнив цей перелік директор педагогічного коледжу П. Горкуненко, який зазначив, що невідомими молодими людьми були розбиті склопакети вікон корпусу педколеджу. З цього приводу міськвиконком одностайно підтримав пропозицію Петра Петровича про звернення до райвідділу міліції, для застосування до таких людей відповідних заходів та координації діяльності з громадським формуванням «Районна варта».  

Членам міськвиконкому був представлений проект рішення по затвердженню плану роботи на перше півріччя 2015 р. з яким ознайомив керуючий справами міськвиконкому В. Бахно.

Крім планових питань члени виконкому розглянули листи, заяви та звернення громадян, підприємств, установ та організацій міста Сарни, по яких прийнято відповідні рішення.

Наприкінці засідання міський голова поінформувала членів виконкому про прийняті за період від попереднього засідання міськвиконкому розпорядження та проінформувала про виконання заходів програми соціально-економічного розвитку 2014 р. Зокрема, повідомила про завершення робіт по облаштуванню тротуару по вул. Бєлгородська, продовження робіт з ремонту даху будинку по вул. Технічна, 11, освітлення вул. Шкільна та встановлення малих  архітектурних форм (лавки, ліхтарі) у сквері по вул. Широкій, центральній площі та поточні роботи комунальних підприємств міста.

У роботі засідання міськвиконкому взяв участь керівник апарату Сарненської РДА Василь Стельмах.