Засідання "Надвечір’я"

У день Стрітення Господнього у Сарненському історико-етнографічному музеї відбулась зустріч членів любительського об’єднання «Надвечір’я» міського будинку культури «Залізничник».

Директор музею Раїса Тишкевич розповіла про традиційні обряди Поліщуків на сиропусну неділю (тиждень перед маслянною), про Християнські та язичницькі вірування, пов’язані із завершенням зимового циклу.

Привітати усіх зі святом прийшла міський голова Світлана Усик, яка побажала усім миру, міцного здоров’я,  віри, сили та витримки у цей складний для кожного українця час. Також ознайомила членів об’єднання «Надвечір’я»  зі змінами у бюджетному та податковому законодавстві, розповіла про подальші плани міськвиконкому з питань благоустрою міста Сарни, інформувала й про неприпустимі дії хуліганів, що займаються вандалізмом та нищать пам’ятки, нові споруди, ліхтарі та лавки у нашому місті.

 

Працівники міського будинку культури «Залізничник» підготували для гостей цікаву концертну програму. Юні учасники художньої самодіяльності декламували вірші та співали патріотичні пісні. Працівники музею провели цікаву екскурсію по виставці робіт майстра різьби по дереву Андрія Вінярського.

На завершення свята, учасників частували, як належить на сиропусну неділю, варениками із сиром та млинцями, які учасники дійста приготували.