Загальноміська толока!

Чисте місто – здорові мешканці! Минулого тижня у Сарнах було оголошено загальноміську толоку. До такої ініціативи Сарненської міської ради долучилися колективи підприємств, установ та організацій, які власними силами наводили лад у місті. До роботи долучилися й учнівські та педагогічні колективи закладів освіти міста, студенти та викладачі.

 Роботи вистачило усім! Спільними зусиллями від осіннього листя та сміття було прибрано Центральний сквер по вул. Широкій, парк «Залізничник», сквер біля Меморіалу Слави, парк Героїв Майдану, меліоративну канаву та пішохідний тротуар, що веде на міст у Східну частину міста та ін. Свою лепту у благоустрій Сарн внесли й підприємства, що знаходяться на території міста (ПрАТ «Сарненський Хлібозавод»,  АТП-Сарни, підприємства, що знаходяться в РМЗ та ін.).

Міськвиконком висловлює щиру вдячність усім установам та організаціям, підприємствам та мешканцям міста Сарни, які виявили свою небайдужість підтримали ініціативу Сарненської міської ради та провели прибирання як території міста, так і власних ділянок. Та звертається з пропозицією зробити четвер – днем чистого міста (день для прибирання).