ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА В МІСТІ

На сьогодні зовнішня реклама - це високорозвинена галузь, до якої залучено новітні технології, що гармонічно поєднуються з міським середовищем. Така реклама оточує нас всюди: вона маячить перед очима, нависає над головою, підстерігає за рогом будинку, на парканах і стовпах… Вона є одним із найбільш поширених і потрібних видів реклами, адже споживач «любить очима».

Здійснюючи  перевірку наявності дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами на території міста, працівники міськвиконкому виявили рекламні конструкції, які були незаконно встановлені.

Розміщення засобів зовнішньої реклами на території міста провадиться на підставі дозволів, що надаються міськвиконкомом Сарненської міської ради, в порядку, встановленому «Правилами розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни», затвердженими рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 18.05.2011 № 191.

Тому, для розміщення та узаконення засобу зовнішньої реклами, який знаходиться на ділянці, яка перебуває у комунальній чи приватній власності на території міста, розповсюджувачу реклами в обов’язковому порядку необхідно звернутися до міської ради з відповідною заявою та документами, необхідними для отримання дозволу. Після отримання всього пакету документів та перевірки місця розташування рекламного засобу, зазначеного в заяві, зверненння виноситься для розгляду на засідання виконавчого комітету, де на підставі законодавчих норм приймається рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на певний строк та у визначеному місці, або про вмотивовану відмову. Плата за тимчасове користування місцями розміщення рекламних конструкцій на ділянках, які перебувають у комунальній власності, здійснюється на підставі договору та зараховується до бюджету територіальної громади м. Сарни.

У разі виявлення робочим органом самовільно встановленого засобу зовнішньої реклами, представник міськвиконкому повідомляє рекламорозповсюджувача про необхідність демонтажу зовнішньої реклами, в разі невиконання звернення – демонтаж здійснюється КП «Трудівник» згідно Порядку «Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни».

Бажаючих розмістити засіб зовнішньої реклами на території міста просимо діяти в межах чинного законодавства, а за інформацією, консультацією та пропозиціями звертайтеся до головного спеціаліста з питань інвестицій та розвитку території Сарненської міської ради, вул. Широка, 31, каб. № 305, тел. (03655) 3 31 80.