З новими силами – у новий навчальний рік

Першовересневий ранок зібрав дітлахів та юнь Сарненщини на подвір’ях перед рідними школами. Хвилюючий та урочистий день не зміг зіпсувати школярам навіть дощ, який окропив ще сонні обличчя дітлахів й закликав розпочинати новий навчальний рік.

Працівники виконавчого апарату міськвиконкому взяли участь у святі першого дзвоника, яке відбулося 1 вересня у навчальних закладах міста Сарни. У ЗОШ №2 від імені міської влади привітала учнівський, батьківський та педагогічний колектив з початком нового навчального року перший заступник міського голови Світлана Усик
Висловивши вдячність освітянам за активну участь у житті територіальної громади, Світлана Усик побажала усім присутнім мирного блакитного неба над головою та яскравого сонця, щоденного успіху, відчуття радості та впевненості від отриманих знань, зацитувавши школярам пророчі слова українського генія Тараса Шевченка: « І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі…».

Окрім того до присутніх звернулась директор закладу Вікторія Федорович, батьки, вчителі, першокласники та випускники. Першачки отримали у подарунок символічний факел, який освітлюватиме дорогу до знань, а випускники на знак миру та добра відпустити у широкий світ білого голуба. Приємно відмітити, що учні, батьки, вчителі та гості – усі прийшли на свято у вишиванках та з патріотичною символікою.

Новий навчальний рік стартував. Отож, нехай він відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків — гордістю за своїх дітей.

Фото у галереї