Вибори Голови дитячої дорадчої ради та результати конкурсу на кращий проект майданчика

Завершився конкурс-огляд на кращий проект майданчика серед жителів міста, установ та організацій, який буде встановлений у парку «Героїв Майдану». Ним став – колективний проект дитячого майданчику ДНЗ №7 «Калинка». Ініціаторами проведення конкурсу виступили приватні підприємці М. Канський та С. Лаврущенко. За підтримки спілки підприємців Сарненщини усім учасникам вручили заохочувальні подарунки, а переможцям головний приз - фотоапарат. Міський голова Світалана Усик висловила слова подяки усім, хто долучається до впровадження нових проектів у нашому місті.

11 грудня відбулись вибори Голови дитячої дорадчої ради при міському голові, за участі міського голови С. Усик, заступника міського голови В. Хомич та секретаря міської ради Р. Хомич. Свої кандидатури на посаду «Молодого мера» міста Сарни подало 5 осіб з числа дитячої ради. Кандидати озвучили свої програми стосовно розвитку міста в разі обрання їх Головою дитячої дорадчої ради та продемонстрували презентації.

Шляхом таємного голосування було обрано нового голову, якою стала Дриганець Анна, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Міський голова побажала успіхів у реалізації запланованих проектів та наголосила про актуальність та важливість роботи Дитячої дорадчої ради і впровадженні її ініціатив. (Фото в галереї)