Вміють працювати, вміють святкувати

Другий день Трійці для сарненців традиційно став не лише великим релігійним святом, а й днем народження рідного міста. Розваги, ігри, виставки-продажі, виставка котів, спортивні змагання, художні експозиції фото та малюнків, виставка хлібо-булочних виробів торгової марки «Румянець», караоке, різноманітні конкурси були розраховані на всі вікові категорії та смаки сарненців.

Як відгукуються жителі Сарненщини про свято та рідне місто загалом поцікавилась у мешканців журналіста газети «Вільне слово» Оксана Слободзян

Даша Мінчук, школярка, учасниця танцювального зразкового дитячого колективу «Журавка»:

- Рідне місто стає все сучаснішим. Не тільки зовні. Молоді є де цікаво провести вільний час. Кожні вихідні на центральному майдані міста проходять концерти художньої самодіяльності. У нас є дитячі кафе, диско-клуби, де можна зустрітися з друзями. Місто спокійне, ми не боїмося виходити ввечері погуляти. Особливо приємно гуляти парками: декоративні лавочки, ліхтарі, багато квітів. Я люблю своє місто!

Людмила Симончук, представниця середнього покоління сарненців:

- Добре живеться нам у місті. На наших очах покращується благоустрій, побутове обслуговування, торгівля. Та найголовніше, що наша міська влада доступна для кожного жителя, її діяльність прозора. У нас все менше бюрократизму: в будь-який день ти можеш прийти в міську раду, тут вислухають, допоможуть вирішити проблеми.

Ганна Прокофьєва, пенсіонерка:

- Ви подивіться на центр нашого міста – Європа! Ми бачимо, як влада береться і за благоустрій мікрорайонів. Гляньте, які у нас автобусні зупинки – красиво й зручно. Звичайно, проблем багато, але ми бачимо, що вони потихеньку вирішуються. Ось із вивозом сміття тепер повний порядок. Я живу у приватному секторі, тепер і у нас централізовано вивозять побутові відходи. Жити можна, аби лише мир встановився в Україні. Покладаємо великі надії на президента Порошенка.

Раїса Годунко, молода мама:

- У нас дбають про дітей. На мікрорайонах облаштували хороші дитячі майданчики. Дитячі садочки стають все більш комфортними для перебування діток. Моя дитина ходить в садочок. Проте, в місті є проблема з місцями в дошкільних закладах, туди треба записуватися майже з народження дитини.

Валерій Криницький, представник молодого покоління міста:

- Не можна не помічати змін на краще. Але нас турбують дороги на вулицях міста. Як і раніше, важко зайти роботу по спеціальності, особливо з дипломом про вищу освіту. Треба відроджувати економіку міста і району, тоді буде робота та кошти на соціальні програми.