Вітання міського голови

Шановні мешканці міста!

Від усього серця вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим – святами, що окрилюють кожного радісним спілкуванням з рідними і близькими, наповнюють серця теплотою, приносять у родину добро і спокій, надію на краще майбутнє.

Проводжаючи рік минулий, хочеться висловити слова  особливої вдячності всім жителям, керівникам підприємств, установ та організацій, депутатам міської ради, колективу міської ради та духовенству за підтримку та розуміння у спільному прагненні, спрямованому на розвиток галузей життєдіяльності міста. Дякую органам самоорганізації населення за ініціативність, консолідацію зусиль у спільному вирішенні питань міської громади.

Щиро вірю, що наступний 2015 рік стане не менш помітним кроком у напрямку поліпшення інфраструктури міста та добробуту кожного його жителя. Маю надію, що любов до нашого міста, прагнення зробити його кращим, комфортним для проживання буде і надалі слугувати головним пріоритетом у щоденній діяльності та діалогу як влади, так і громадськості.

Від Нового року чекаємо змін на краще, а головне – миру і злагоди в нашому спільному домі – державі Україні. Ми сповненні надії, що наші бажання, мрії, сподівання збудуться в році прийдешньому і ніхто не залишиться наодинці зі своїми проблемами.

Хай святкові дні, що вже незабаром, завітають до наших домівок принесуть кожному із Вас достаток, щедро обдарують здоров’ям та любов’ю.

Нехай над кожною родиною зійде Боже благословення, а світло Віфлеємської зорі принесе у Вашу домівку мир, добро та злагоду. Нехай від Різдвяних вогнів зігріваються, сповнюються надією ваші серця, тепло затишних осель та любов ближніх бережуть вас. Будьте щасливі! Будьте успішні, дорогі сарненці! Здоров’я, радості, щасливого Нового Року та Різдва Христового!

 

З поваго та шаною до Вас, Сарненський міський голова С. Усик