Відкрито пам’ятник Небесній сотні та загиблим бійцям АТО

«За тебе, Рідна Україно, Святая земленько моя, - Ми в бій пішли і вмерли гідно! З любов’ю віддали життя» - такі слова викарбувано на дошці пам’ятника Небесній сотні та загиблим бійцям АТО відкритого в День Гідності та Свободи – 21 листопада в парку «Героїв майдану» м. Сарни.

Відкриття пам’ятника відбулось в річницю Євромайдану за участі представників влади міста та району, за участі громадськості.

 

 Під час відкриття міський голова Світлана Усик подякувала працівникам виконавчого апарату, депутатам міської ради, робітникам та педагогам дошкільних навчальних закладів, шкіл міста, комунальним підприємств та учасникам антитерористичної операції, військовослужбовцям, Сарненському і Клесівському держлісгоспам, приватним підприємцям, усім жителям міста, які долучились до облаштування парку та відкриття пам’ятника. Особливі слова подяки висловила Світлана Борисівна для приватних підприємців, за кошт яких і було встановлено даний пам’ятник, сказавши - «Ми неодмінно маємо пам’ятати про високу ціну, якою дається нам незалежність. Сьогодні ми згадуємо усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвують собою. Вони житимуть доти, допоки живе пам’ять про них!».

Після відкриття пам’ятника учасниками АТО В’ячеславом Хільчишиним та Сергієм Мірком, духовенство міста освятило пам’ятник, а до присутніх звернулися учасник АТО В’ячеслав Хільчишин, в.о. голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Микола Драганчук.

Вихованці ДНЗ № 9 «Росинка» відкрили монтажем та молитвою  «Помилуй Господи» урочисту частину відкриття пам’ятника, згодом  «Молитву за Україну» виконали народні аматорські вокальні ансамблі «Мереживо» та «Намисто». Під виконання пісні «Пливе Кача» запалили свічі та поклали квіти до пам’ятника керівники влади міста та району, громадськості.

Завершилося урочисте відкриття спільним виконанням усіма присутніми гімну України.

Спільний проект, що не розділяє нас, а об’єднує реалізований частково, адже реконструкція парку Героїв майдану продовжується. Нам сьогодні, як ніколи, варто об’єднатися та підтримувати один одного – в єдності наша сила.

Фото в галереї             

                                                                                    Міськвиконком