Відбулося засідання міського об"днання "Надвечір"я"

19 січня 2012 року в міському будинку культури «Залізничник» відбулося засідання міського об’єднання «Надвечір’я» на тему «Христос народився – народ звеселився».

До вітального слова був запрошений міський голова Сергій Євтушок, який привітав всіх присутніх з останнім днем новорічно-різдвяних свят - святом Водохреще, а також ювілярів колективу 2011 року. Побажав всім, щоб наступні роки були сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні.

Далі в програмі засідання глядачі насолоджувались дзвінкими голосами аматорських колективів міста, які дарували колядки та щедрівки.

Крім того, з нагоди річниці створення міського об’єднання «Надвечір’я», його активісти (а це близько 20 осіб) відвідали Рівненський драматичний театр та мали можливість подивитись комедію «Наполеон та корсиканка». Колектив міського об’єднання «Надвечір’я» висловлює щиру вдячність міському голові Сергію Євтушку і першому заступнику Світлані Усик за сприяння в проведенні такої екскурсії, а також ФОП Леоніду Копищику за наданий транспорт.

(фото засідання в галереї)