Великі серця маленьких сарненців

Скільки потрібно для щастя? У кожного свої мірки. Часто ми зовсім не цінуємо те, що маємо, мріємо про захмарне майбутнє, бідкаємось через рутинні проблеми, нарікаємо… Так, як же багато ми нарікаємо. Та й цінувати починаємо тільки тоді, коли безповоротно втрачаємо. Та насправді для щастя потрібно зовсім мало, головне знайти його у теплому слові, у рідному погляді, у міцних обіймах близької серцю людині.

Частинку свого тепла вихованці  міського дошкільного навчального закладу № 5 подарували людям похилого віку, які живуть у Сарненському «Будинку милосердя». Вже не вперше, вихованці цього дитячого садочку разом із вихователями відвідують стареньких. Цього року малеча разом із своїми наставниками підготували для дідусів та бабусь  різдвяні привітання, теплі шкарпетки і солодощі. Та насправді подарували їм значно більше – справжні сльози щастя, які котилися по їхніх обличчях.

Діти старанно співали колядки та розповідали вірші. Малеча відвідала усіх стареньких і обіцяла прийти до своїх нових друзів ще. Маленькі благодійники щиро тішилися та раділи від спілкування, а за подароване свято отримали солодкі подарунки!