В міському клубі «Колос» напередодні міжнародного дня закоханих відбувся вечір за мотивами телешоу «Мій зможе!»

В міському клубі «Колос» напередодні міжнародного дня закоханих відбувся вечір за мотивами телешоу «Мій зможе!». Так розпочалася історія закоханих пар мікрорайону. Їм довелося виконати чимало складних завдань, та все ж перемогла сила, розум, азарт та кохання. Важко навіть подумати: дівчата ставили ставки на свою другу половинку. А хлопці, в свою чергу, робили те, на що, можливо, навіть і не спромоглися б в своєму житті.

Першою парою ведучі Софія та Світлана оголосили Романа та Вікторію, за ними на сцену вийшли Мирослава та Іван, Анна та Валентин, Ольга та Руслан. Гра складалася з семи конкурсів. Валентину випало різати цибулю, з чим він справився на відмінно. Роману довелося познайомитися наосліп із вмістом жіночої косметички, де він отримав поразку в конкурсі та прокоментував, що вперше тримає в руках такі речі. Спритністю та майстерністю відзначився Руслан, склавши наосліп м’ясорубку за 30 секунд.

ожна пара мала свої перемоги та поразки, але зрештою у суперфінал пройшли лише дві пари – це Ольга і Руслан, Аня та Валентин. Фінальне завдання було не з легких, хлопці мали показати у ньому свою силу та витримку. Ольга зробила вирішальну ставку: Руслан повинен був віджатись в упорі лежачи 50 разів за одну хвилину. Не кожному таке під силу, але Оля була впевнена на всі 100 % у своїй ставці, адже її Руслан не перший рік займається спортом і є призером багатьох районних та обласних боксерських змагань. В результаті переможцями стали Ольга Бортнік та Руслан Шепель, і отримали цінні та корисні подарунки – дві флешки на 4 Gb. Інші учасники також отримали хороші заохочувальні призи, яким нагородили учасників свята директор міського клубу «Колос» Олена Абрамович та головний спеціаліст по роботі з молоддю та спорту міськвиконкому Віктор Хомич.

Цим заходом вкотре було доведено, що всюди і завжди перемагає кохання!

 

Фото в галереї.

 

Директор міського клубу «Колос» 

Олена Абрамович 

Коментарі

ср, 2012-02-15 19:23

Мені дуже сподобався наш вечір,все прошло добре!

нд, 2012-02-19 21:46

ВЕЧІР БУВ ДОВОЛІ РОЗВАЖАЛЬНИЙ......КОХАННЯ ДОЛАЄ РІЗНІ ПЕРЕШКОДИ....

пн, 2012-04-30 17:11

Так Олька і Руслан заслужили на перемогу.

Сторінки