В ПК "Юність" вітали своїх зимових іменинників

День 28 січня 2012 року в підлітковому клубі «Юність» панувала тепла, дружня атмосфера, хоча за вікном термометр показував 190 С нижче нуля. Адже саме після закінчення новорічних та різдвяних свят, члени підліткового клубу «Юність» вітали своїх зимових іменинників, яких в клубі є чимало.

Святкову програму розпочала справжня «Снігова хмаринка» (Даша Удовиченко) з привітання адресованих іменинникам чарівної пори року. Сюрпризом вечора були «Чарівна Киця» (Вікторія Ковальчук) та «Гламурна Собачка» (Каріна Герман), які сперечаючись про те, хто ж головніший, і в результаті дійшли до висновку, що краще жити за лозунгом «Мирись, мирись та ніколи не сварись». Дзвінкі голоси глядачів гучно підтримали таке солідарне рішення, адже, будучи друзями, кожному з нас здобуває шанс досягти набагато більше в своєму житті, аніж будучи без підтримки друзів та близьких. Крім того, діти добре знають, що саме в «Юності» можна спеціалізовано втілювати свої інтереси в життя, поєднувати відпочинок із саморозвитком, знаходити собі нових друзів, здобути навички роботи в колективі та навіть переживати своє перше кохання.

Веселі та цікаві ігри, які проходили на святі, об’єднали старших і молодших вихованців клубу. А солісти клубу Ада Жабчик та Марта Ворон виконанням пісень  і танців подарували всім гарний настрій та посмішки.

Також, традиційно, вже котрий рік поспіль, на всіх учасників та іменинників чекав солодкий стіл, де в дружньому колі всі обмінювались враженнями та ділились новими ідеями. До речі, іменинникам були презентовані сувеніри, які вихованці клубу готували власноручно.

І на закінчення, діти отримали задоволення від спільного перегляду цікавого мультфільму.

Всіх, хто бажає стати вихованцем підліткового клубу «Юність» просимо звертатись за адресою: м.Сарни, вул.Лисенка, 1 (біля приміщення міської ради). Довідки за телефоном: 3-28-41.

Міськвиконком