В ДНЗ № 5 "Вербиченька" було проведено "Тиждень здоров"я"

З 16 по 20 січня в ДНЗ № 5 «Вербиченька» було проведено «Тиждень здоров’я», мета якого - охоплення усіх дітей різними формами фізичного виховання протягом тижня, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі.      

Педагоги закладу впевнені, що проведення «Тижнів здоров’я» може бути корисним лише при належному рівні методичного забезпечення, свідомій і цілеспрямованій діяльності. Тому під час проведення «Тижня здоров’я» педагоги ставили перед собою оздоровчі, освітні та виховні завдання.                                                                                                            

Оздоровчі завдання були спрямовані на охорону життя, зміцнення здоров'я, всебічний фізичний розвиток, загартування та удосконалення функцій організму дітей, підвищення фізичної та розумової працездатності.                                              

Освітні завдання були спрямовані на формування певних систем рухових умінь та навичок, ігрових дій, набуття доступних уявлень та знань про користь занять фізичною культурою, іграми, про основні гігієнічні вимоги та правила (включаючи валеологію).                       

До  програми «Тиждень здоров’я» для старших груп було включено виконання фізичних вправ з основних рухів (біг, стрибки, метання, лазіння, вправи на рівновагу та орієнтування в просторі), рухливі ігри, естафети, змагання по катанню на санчатах, ігри з молодшими дітьми, ліплення сніговиків. Діти молодших груп брали участь у катанні на санчатах, ходьбі по снігових доріжках, ліпленні сніговиків зі старшими дітьми та інше.  

Фізичні вправи, ігри та інші види занять здійснювались в колективних формах для забезпечення  розвитку у дітей почуття колективізму, дисциплінованості, організованості.

На протязі «Тижня здоров’я» було забезпечено проведення загартовуючих процедур: полоскання ротової порожнини сольовим розчином, виконання гігієнічної гімнастики, вживання фіто чаю, релаксація тощо.                                                                                  

Крім того, педагоги навчального закладу підготували для дітей цікаву лялькову виставу з елементами драматизації «Зайчик захворів». Мета перегляду даної вистави: сформувати розуміння у дітей терміну «здоровий спосіб життя»; виховати бажання турбуватися один про одного; розвинути бажання займатися спортом, бути красивим, добрим та забезпечити позитивний емоційний стан дітей.                                            

Також було організовано перегляд мультиплікаційних фільмів на теми збереження здоров’я, виховання охайності та елементів валеології.