Урочистості з нагоди дня працівника державної податкової служби

2 липня працівники податкової служби України відзначили своє професійне свято. З нагоди свята, професіоналів своєї справи вітали представники районної та міської влади – голова РДА Сергій Євтушок та виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик.

Першою з урочистою промовою до колег та гостей свята звернулась начальник ОДПІ Ірина Олендер. Подякувавши за багаторічну сумлінну працю колегам, Ірина Миколаївна нагадала й історію податкової служби, її переломні моменти.

Голова РДА Сергій Євтушок відзначив, що  податкова служба завжди була міцною ланкою в системі органів виконавчої влади, відігравала важливу роль в економічному та соціальному розвитку району. У дружній та теплій бесіді з працівниками податкової служби, лунали не лише побажання успіхів у нелегкій праці, добра та здоров’я, а й тривало обговорення важливих професійних нюансів, нових змін до Конституції. У святкові залі говорили й  про життя та розвиток міста, вагомий внесок кожного сарненця у благоустрій краю та його осучаснення.

Побажала подальших успіхів у професійній діяльності, налагодженні партнерських відносин з платниками податків, досягнення максимально ефективної взаємодії з ними, наснаги, енергії, щастя, благополуччя, плідної праці в ім’я розвитку держави та підвищення добробуту сарненців виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик.

Міцніє наша країна і водночас розвивається і податкова служба. Здається, що ще недавно податкова служба робила перші кроки, а вже сьогодні перетворилася на один із найбільш потужних і високоефективних органів виконавчої влади країни, що успішно адмініструє десятки видів податків, платежів та інших надходжень.