Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Ще ніколи святкування Дня Збройних Сил України не викликало стільки емоцій. Ми усі змінились. Ми, громадяни єдиної, незалежної країни стали небайдужими до тих, хто кожного дня вірою і правдою відстоює наше право на свободу!

З нагоди свята, вітання та слова вдячності військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України прийшли висловити міський голова Світлана Усик, заступник голови райдержадміністрації Р. П. Серпенінов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В. М. Шимко, начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області В. П. Міщеня, начальник штабу Сарненського РВ УМВС В. П. Маринін, в. о. військового комісара Сарненського районного військового комісаріату П. Я. Луцишин, директор Сарненського відділення Приватбанку О. А. Шкібтан, керівники освітніх закладів, підприємці та небайдужі сарненці.

У вітальному слові начальник Сарненського військового гарнізону Олександр Сварицевич висловив подяку усім небайдужим, хто долучається до підтримки української армії, яка в умовах війни не впала на коліна, а мужньо тримає оборону наших кордонів і своїми подвигами та героїчними вчинками пише нову історію для прийдешніх поколінь. Грамоти та подяки вручили військовослужбовцям та активістам, які займаються підтримкою солдат в зоні АТО. Зі слів військового комісара на сьогодні із Сарненського району мобілізовано 170 бійців, 90 з яких зараз перебувають в зоні АТО та зведений підрозділ сарненських вояків «Койот». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Зі святом військовослужбовців прийшли привітати своїх «шефів» учні Ліцею «Лідер» та вихованці ДНЗ №4 «Сонечко». Завдяки дитячим щирим посмішкам і їхнім, не по роках дорослим поглядам, присутні ще раз пересвідчились у важливості та значимості обов’язків військовослужбовців, які нині перебувають в зоні АТО. Олександр Сварицевич зауважив наскільки важливою є підтримка наших солдатів в тилу. Адже ці страшні події стали стимулом і кроком до об’єднання громадян та влади на благо миру та свободи нашої держави та кожного з нас. І цей складний для усіх нас час, випробування, які ми спільно маємо подолати – це наше майбутнє, початок нової історії, авторами якої є кожен із нас.

З Вірою у світле майбутнє, із миром і надією, повертайтесь із перемогою, повертайтесь живими!

Коментарі

Сторінки