Урочистості до Дня міліції

Привітати із професійним святом працівників міліції прийшли міський голова С. Усик, секретар міської ради Р. Хомич, в. о. голови Сарненської РДА Я. Яковчук, заступник голови РДА Р. Серпенінов та директор Сарненського професійного аграрного ліцею М. Морозюк.  Начальник Сарненського РВ УМВС В. Міщеня наголосив про обов’язки та значимість професії міліціонера, подякував за службу та високий професіоналізм, як військовому так і цивільному складу Сарненського відділу міліції. Побажав колегам добробуту, здоров’я та миру в цей складний для кожного громадянина час.

До привітань долучилась міський голова Світлана Усик, яка відмітила наполегливість та вагомий внесок працівників Сарненського відділу міліції у зміцненні та забезпеченні дотримання правопорядку у нашому місті. Говорила і про проблеми, з якими доводиться боротися органам внутрішніх справ спільно із місцевою владою. Зокрема торкнулася проблеми вандалізму, що особливо гостро стоїть на часі. З нагоди дня св. Миколая та переддень професійного свята, Світлана Борисівна побажала усім добра, щастя, терпіння, міцного здоров’я та надійного родинного тилу.

Міський голова відзначила подяками начальника штабу Сарненського РВ УМВС України, майора міліції Прокопчука В.М., старшого слідчого слідчого відділення РВ УМВС, майора міліції Рябухіну М.М., оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області, старшого лейтенанта міліції Адамця І.І. та дільничого інспектора міліції сектора дільничих інспекторів міліції Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області, лейтенанта міліції Матюшу Д. В.