Урочистості до Дня медичного працівника

У третю неділю червня своє професійне свято відзначають медичні працівники. З нагоди урочистостей напередодні свята у актовій залі КЗ «Сарненська ЦРЛ» їх вітали керівники району: перший заступник голови РДА Ярослав Яковчук, виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вячеслав Шимко. «Ваша праця є однією з найважливіших, адже вам довірено здоров’я населення, - зазначив у привітанні від імені голови РДА Ярослав Яковчук. – Ми розуміємо, що сьогодні ви працюєте у нелегких умовах, але я думаю, що в результаті реформування медичної галузі ви зможете надавати ще більш якісні послуги». Подяку за жертовну працю та відданість покликанню висловили й виконуюча обов’язки міського голови Світлана Усик, зазначивши, що працівники медичних установ не мають відпочинку навіть на свята, адже карети швидкої допомоги як і міліція чи рятувальники перебувають завжди поряд з жителями міста. «Найкраща оцінка для медиків – здорові пацієнти, - відмітила Світлана Борисівна.

З побажаннями добра, миру, родинного затишку й тепла, здоров’я, гарного настрою, благополуччя та щастя, сил та енергії всім, хто стоїть у витоків життя, всім, хто рятує людські життя, хто вселяє віру у серця своїх пацієнтів кращим працівникам медичної галузі вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та подяки міського голови.

Зі словами подяки та привітань до колег також звернувся головний лікар Сарненської ЦРЛ Ярослав Романюк. А голова профспілки Іван Кіранчук підсумував результати святкових змагань з шахів та волейболу, вручивши переможцям почесні грамоти.

Традиційно, до  привітань долучились відділ охорони здоров’я та відділ культури РДА. А завершив святковий захід своїм виступом народний аматорський вокальний ансамбль  «Намисто».

Тож щиро вітаємо всіх медичних працівників. Щастя вам, добробуту у кожній домівці і здійснення всіх найзаповітніших бажань.