У розпал канікул – на майданчик

Літні канікули – час відпочинку та нових емоцій, вільного часу та забав до пізнього вечора. Діти, які влітку перебувають в нашому місті, із задоволенням відвідують дитячо-юнацькі клуби, де для них проводять різноманітні заходи. А для тих, хто все ж вирішує бавитись поблизу рідних домівок, працівники культури міста вирішили організувати окрему розважальну програму.

Відтак, дитячий майданчик по вулиці Просвіти 6а вчора перетворився на казкове місце радощів, подарунків та гарного настрою. Розважали малечу з сусідніх багатоповерхівок танцями, цікавими конкурсами та естафетами. Більше двох десятків дітлахів різного віку змогли взяти участь у літніх забавах, отримати корисні призи від організаторів та з користю провести вільний час. А відтак і не хвилювались батьки за те, як проводить канікули їхній малюк. Під наглядом дорослих, з користю і лише позитивними емоціями проводять літо сарненські дітлахи.

День спільного відпочинку та змістовного дозвілля дітей минув успішно, сподіваємось, такі чудові ініціативи стануть традиційними й по іншим мікрорайонам міста.

Фото у галереї