У підлітковому клубі «Юність» проведенно конкурс на кращу романтичну пару «Вустами Купідона»

Про кохання не говорять, про нього все сказано… Так, 11 лютого 2012 року в переддень Дня Святого Валентина у міському підлітковому клубі «Юність» проводився конкурс на кращу романтичну пару «Вустами Купідона». За це високе звання змагалися хлопці та дівчата виборюючи титул «Валентина і Валентини 2012 року». Приємним сюрпризом розпочалась святкова програма. Справжні джентельмени, привітали усіх дівчат клубу з Днем закоханих і подарували велику листівку – Валентинку, яка визвала бурхливі емоції в усіх присутніх.

Перед початком конкурсу учасники розділились на відомі романтичні пари: Ромео і Джульєта, Цезар і Клеопатра, Марічка і Антон, Отелло і Дездемона, Герда і Кай. Вже у першому конкурсі пари показували глядачам і членам журі першу зустріч «Знайомство», доводячи, що зустріти кохання можна будь-де і за будь-яких обставин. Проводити свято в честь кохання і не писати віршів просто неможливо, в поетичному конкурсі юнаки складали оди для своїх коханих, де чудово продемонстрували відчуття рифми і романтизму. Дарували квіти, запрошували на побачення, а юнки в свою чергу відповідали взаємністю та засипали хлопців компліментами. 

Закохані дуже часто потрапляють у складні, не передбачувані ситуації. Від того, який вихід вони знайдуть, великою мірою залежать їхні подальші стосунки. Перевіряли на цю майстерність і конкурсантів, де вони довели, що вміють знаходити вихід із будь-якої складної ситуації. В останньому конкурсі пари увіковічили прекрасне почуття кохання продемонструвавши так звані «Скульптури кохання». Артисти клубу вітали усіх присутніх зі святом і дарували танці та пісні про кохання. 

 І ось журі підвело підсумки та оголосило результати конкурсу. Титул «Валентина і Валентини 2012» здобули Михайло Леонтюк, Надія Небийголова, «Найромантичніша пара» - Роман Мисяк, Софія Шимчук, «Найвеселіша пара» - Стас Опольський, Аліна Лешкевич, «Найпривабливіша пара» - Ігор Веремський, Адріана Жабчик, парою «Глядацьких симпатій» стали Володимир Ринка, Марина Хомська. Усі учасники отримали подарунки та хороший настрій. По закінченню свята був підведений підсумок конкурсу малюнків «Нас двоє» та організована святкова дискотека.

Як писав В. Цой: «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити». Живіть! Живіть довго і щасливо! Нехай в кожного у житті завжди поряд буде кохання і любов до мами і тата, до землі, любов одне до одного. Чекайте світлого, чистого кохання. І воно обов’язково прийде до ваших сердець.

Фото в галереї.

Директор

Сарненського міського підліткового клубу «Юність» 

Марія Макаревич