У м. Сарни впроваджують нову освітню програму

Сарненська міська рада підтримує нові проекти, що орієновані на підвищення якості освітніх послуг та працевлаштування робітничих кадрів у нашому місті. Одним із них є інноваційний проект «Сарненський професійно-освітній округ, як нова модель забезпечення освітніх потреб населення району».

В засіданні, яке пройшло на базі ВПУ-22 взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Хомич, голова Сарненської районної ради М. Драганчук, представники відділу освіти та батьківського комітету піклувальної ради ВПУ-22, директори освітніх навчальних закладів міста, голова громадської організації «Громада Сарненщини» Р. Захарчук, представники ЗМІ.

Спільно обговорили проект Сарненської районної професійно-освітньої програми та сучасні проблеми реформування цієї галузі. На засіданні ознайомились із програмами допрофільної підготовки, та профільного навчання школярів міста й району, проведення фахових курсів для дорослих на базі професійно-технічних закладів. Обговорили взаємозв’язок влади, закладів освіти та інших державних і громадських структур у цьому напрямку.