Тижневий дайджест з благоустрою міста

У активну фазу ввійшов літній етап розвитку благоустрою міста. Як ми вже розповідали, у парку «Залізничник» триває реконструкція міського будинку культури. У приміщенні вже розширяють зали для занять,  а також працюють над заміною покрівлі. Окрім того змінюється й сам вид парку, адже працівниками КП «Трудівник» зрізано та викорінено дерева, що є аварійними та не бажаними для розміщення в скверах. У подальшому планується насаджування молодих дерев в сприятливих для цього періодах відповідно до розробленого проекту благоустрою.

Незабаром свій зовнішній вигляд змінить також вулиця 17-го вересня в районі СЗМТК. З метою забезпечення на належному рівні безпеки дорожнього руху та враховуючи пропозиції і побажання мешканців міста й перевізників там розпочали грейдерування проїжджої частини. Це перший крок до початку ремонтних робіт понівеченого асфальтного покриття.

Частину дороги на вулиці Драгоманова облаштують під безпечні тротуари для мешканців міста. Таким стало доцільне й раціональне використання плитки знятої у центральному сквері. Сьогодні її використовують для укладання нових пішохідних зон та карманів зупинок у різних частинах міста.