Тиждень у "Казці"

Охорона і зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньої роботи в ДНЗ №6 "Казка". В роботі фізінструктора Добринської Н.Ю. першочерговим завданням є заохочення дітей до здорового способу життя, а також формування інтересів дошкільнят до занять фізичною культурою та спортом.

 

З метою заохочення дітей та батьків до занять фізичною культурою та іншими оздоровчими заходами, була проведена розвага-тренінг. В ній прийняли участь діти та батьки середньої  групи. Її змістом стала цікава та весела подорож, під час якої діти та батьки творчо використовували традиційні та нетрадиційні форми фізкультурно-оздоровчої роботи.


9 грудня  проведено  майстер-класи  вихователів ДНЗ №6 "Казка" для колег району. Педагоги-новатори поділилися досвідом  роботи  та провели заняття з мовленнєвого розвитку з дітьми молодшого дошкільного віку. На завершення педагоги презентували  навчально-методичні посібники з досвіду роботи вихователів Чорнобай Н.Р., Потапенко Н.І., Павлюк Л.К. 

 


Сучасний дошкільний навчальний заклад №6 "Казка" не забуває про традиції українського народу. 11 грудня вихователь Круглик Н.В. організувала тематичний захід "Андріївські вечорниці". Діти разом із вихователями відтворили справжні українські вечорниці з традиційними піснями та розвагами, а головним атрибутам свята стали – вареники та калита.