Турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

11 лютого 2012 року відбувся традиційнийний турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав у спортивному залі ВПУ-22 міста Сарни. Під час відкриття турніру перший заступник міського голови Світлана Усик, голова спілки ветеранів Афганістану Геннадій Радько, депутат Сарненської районної ради Микола Костецький, привітали учасників змагань та їх вболівальників.

Всього участь у турнірі взяло 7 команд, серед яких команди воїнів-афганців Сарненського та Рокитнівського районів, волейбольні команди міста Сарни та села Любиковичі. У двох підгрупах визначились 3 команди переможниці, які і розіграли між собою призові місця.

У виступі Світлани Усик, що відкрила змагання, лунали слова підтримки та підбадьорювання учасників змагань, побажання перемог не лише спортивних, а й життєвих. Як зазначила Світлана Борисівна , депутати міської ради, члени міськвиконкому постійно підтримують розвиток фізичної культури та спорту в місті і серед таких традиційний і сьогоднішній турнір. Приєним фактом є постійне збільшення кількості команд, що прагнуть взяти участь у турнірі. Поряд з розігруванням головних нагород за І-ІІІ місця турніру було оголошено і конкурс відбору кращих гравців турніру у кожній команді, що мали отримати відзнаки від міського голови Сергія Євтушка. 

У напруженій та безкомпромісній боротьбі до фінальної частини змагань потрапили команди воїнів-афганців міста Сарни, команда "Північ-Центр" та ВПУ-22. Захоплюючі поєдинки визначили переможця змагань, яким стала команда воїнів-афганців міста Сарни, що перемогла команди ВПУ-22 та Північ-Центр. Друге місце посіла команда Північ-Центр, що перемогла команду ВПУ-22.

Під час нагородження було відзначено кращих гравців турніру: Віктора Бричку (ВПУ-22), Олександра Янковського (Педагогічний коледж РДГУ), Валерія Камзьола (команда воїнів-афганців Сарненського району), Івана Боюка (команда воїнів-афганців Рокитнівського району), Анатолія Кричильського (команда села Любиковичі, Сарненського району), Святослава Цицюру ("Північ-Центр"), Олега Потаповича (збірна команда міста Сарни). Усі кращі гравці отримали відзнаки від міського голови.

До слів привітань та нагородження приєднався депутат Сарненської районної ради Микола Костецький, який нагородив команди-учасниці цінними подарунками. Незабутньо залишаться у пам'яті хвилини спортивних перегонів, що продовжують традиції мужності, віри та підтримки, людей, що були учасниками бойових дій на території інших держав. Турнір завершився, однак його результати - це щирість спілкування, відвертість, нові знайомства, переживання, враження розпочинають новий етап розвитку - підтримки традицій зустрічей бойових побратимів.

Зі святом мужності та справжньої сили духу, учасники турніру, та до нових спортивних зустрічей!

Фото в галереї.

 

Міськвиконком