Той молодий, у кого серце молоде!

Вже звичним стало те, що остання неділя червня присвячується виключно молодим жителям Сарненщини, бо саме в цей день підростаюче покоління відзначає своє «професійне» свято - День молоді. Зважаючи на події, що відбуваються сьогодні у країні, захід вирішили провести без концерту й дискотек, але з користю та позитивним настроєм для юних сарненців.

Неділя на березі річки Случ пройшла насичено та весело. Від ранку на стадіоні ВПУ-22 розпочались спортивні змагання з міні-футболу серед дворових команд юнаків у вікових категоріях 10-14 та 15-18 років. А поблизу пляжу організували гру у  волейбол.

Привітати молоде покоління сарненців від імені міської влади доручили керуючому справами міськвиконкому Віктору Бахну.

Не встигли завершитись змагання з волейболу та міні-футболу, як усіх спортивних і енергійних запросили відвідати «Спортивний пляж», де можна було показати себе у грі в шашки, шахи, дартс, доміно та нарди.

Паралельно по іншу сторону сцени працював танцювальний майданчик. Там майстер-класи на запальні танці 80-90-хх років, а також на драйвові танці хіп-хопу проводили Марта Ворон та Оксана Лаврущенко. Цікавинкою заходу стало відкриття працівниками закладів культури міста «Творчої алеї майстер-класів»: боді-арт, малюнок-шарж, перукарська зачіска, мистецькі вироби з гофрованого паперу, браслетів єдності, та повітряні фігури, - кожен міг підібрати забаву на свій смак. Варто зазначити, що потягом свята поблизу столів, де проводились майстер-класи, було виставлено скриньки для збору коштів на підтримку Збройних сил України. Організаторам свята вдалось зібрати 345 гривень, за які вони придбають речі першої необхідності для військовослужбовців.

Для підростаючого покоління молоді організували окрему дитячу ігрову програму з казковими героями, що проходить на дитячому майданчику.

Вдало відмітили ведучі й те, що сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у юному віці потрібно спрямувати у правильне русло. Саме активність молоді —  одна з найбільш приємних перспектив сьогодення. Нове покоління активно проявляє себе в мистецтві, в освіті, в молодіжній політиці. Від імені міськвиконкому Віктор Бахно нагородив подяками за активну участь у житті міста завідувачку міського клубу «Колос» Олену Абрамович та учня Сарненської гімназії Євгенія Веденєєва за призове місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.

На завершення свята на стадіоні розмістили макет великої України.Кожен присутній зміг залишити на ній відбитки своїх долонь як символ єдності та дружби нашого народу.

Свято пройшло вдало та весело, адже молодь пам’ятала про свою особливу прикмету: як День молоді зустрінеш - так рік і проведеш. А міською владою та організаторами свята прийнято рішення про проведення майстер-класів та творчих майстерень по мікрорайоном міста.