Святий Миколай - дітям

Малеча з нетерпінням чекає на День Святого Миколая. І любить вона це свято не лише за подарунки, які знаходить під подушкою, а за казкове диво, які ми дорослі створюємо для своїх дітлахів. Цього року маленькі сарненчани на власні очі побачили чарівну історію про Миколая-Чудотворця, завдяки казковій виставі, яку для вихованців ДНЗ міста підготували учасники підліткового клубу «Юність». Казкові герої повідали історії про милосердного Миколая, розповіли малечі про добро та зло та нагадали малятам про їхні обов’язки. 

Маленькі глядачі з нетерпінням чекали головного персонажа – Святого Миколая, вивчили для нього вірші і обіцяли слухатися в новому році. Вихователі та керівники ДНЗ подякували організаторам за казкове свято від якого малюки отримали неймовірні емоції від подарованої вистави.

Свято завітало і до діток із Чудельської спеціалізованої школи-інтернат №1. 21 грудня, в рамках благодійного проекту ініційованого міською радою «Святий Миколай - дітям», малеча отримала солодощі, одяг, книжки та іграшки, які для них зібрали організатори - міський будинок культури «Залізничник». Особливим подарунком для дітей стала величезна картина-панорма «Пори роки», яку художники-благодійники намалювали на стінах школи. До цього проекту долучились ДНЗ № 6 «Казка», педагогічний коледж, ЗОШ №2, гуртовня "Маркос", будівельний магазин "НАТА", кав’ярня "Філіжанка", супермаркет «Оксамит», фотографи міста, а також небайдужа ініціативна молодь .

Цей день, для вихованців школи був справді дивовижним. Зі щирими посмішками та  широко відкритими оченятами діти зустрічали своїх гостей. Їх цікавості не було меж. Вони охоче знайомилися, розповідали про себе і школу, запрошували гостей до своїх кімнат та просто стискали в міцних, теплих обіймах і зовсім не хотіли відпускати. Фотографи, які долучилися до благодійного проекту прогулювались разом із малечею територією школи, останні ж уявляли себе професійними моделями та з радістю позували у кадрі! Після обіду на малечу чекала захоплююча розважальна програма, яку для них підготувала майстерня свят «Коко».

Проект насправді подарував радість та щастя не лише учням школи, а й тим, хто долучився, а особливо тим, хто особисто мав нагоду спілкуватися із цими щирими та сонячними дітьми! Нам є чому повчитися у цієї малечі. Вони справжні, їхні емоції не фальшиві, слова не надумані… Вони чекають цієї щирості й від нас, адже їм дуже потрібна наша підтримка і не обов’язково матеріальна. Ці діти хочуть простої уваги, теплоти і ласки, якою вони неодмінно поділяться взамін і віддадуть її просто так. Ця зустріч, направду дала змогу багатьом переосмислити важливі життєві цінності, відкрила очі на очевидні речі і основне – залишила свій відбиток кожному у серці!