Свято розпочалося !

 в перший день літа в міському клубі «Колос» та в міській бібліотеці №2 відзначають Міжнародний день захисту дітей, цьогож року розважально-ігрова програма під гаслом «Діти наші квіти » пройшла 2 червня - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Свято розпочалося ! Казкові герої Мальвіна та Червона Шапочка зустріли найменших учасників у бібліотеці казочками та розвагами.

Тим часом на подвір’ї закладу в гості на розважальну програму завітали учні ЗОШ №3 2-7класів. Спочатку вони мали змогу спробувати власні сили в конкурсі малюнок  на асфальті «Здраствуй літо» та конкурсі «Експрес -гра». Переможцями дійства стали найменші учасники учні 2-го класу отримавши подарунки  та грамоти, діти подякували та щасливі розбіглися по домівках.

О 16 годині на території закладу знову стало людно. Зібралися 3 команди, для участі у квесті «Крокуй вперед», котрий провели по вулицях мікрорайону. Діти з захопленям долали маршрути вулиць: Гагаріна, Курчатова, Молодогвардійців, Українська, Севастопільська, Перемоги, Шкільна та провулок Шкільний.

Виконуючи завдання квесту діти збирали літери ключового слова – назви пункту призначення. Завдання виявилися дуже цікавим для дітей, а це і ребуси із нот, і запальні танці, і весела пантоміма, і спортивні завдання.

Діти мали змогу насолодитися солодкими подарунками від Сарненської міської ради.

Закінчився ще один день, який повністю був присвячений дітям, після якого залишилося маса вражень і позитивних емоцій і в дорослих і в дітлахів. Працівники закладу ще раз переконалися що бачити посмішки дітей та разом з ними ділити радості та перемоги дуже приємно.

Тому крокуймо вперед разом впевненим, дружнім кроком, плечем до плеча здобуваючи нові перемоги, підкорюючі нові вершини заради нашого спільного майбутнього!!!  

                   

Завідувач МК

Абрамович О.І.