Свято Стрітення у підлітковому клубі "Юність"

В рамках ознайомлення вихованців зі скарбницею народних традицій у підлітковому клубі «Юність» свято Стрітення було продовжено та вивчено більш детально.

Учасники виховного заходу слухали розповідь про традиції святкування цього свята в різних куточках країни, про магічну силу свічок «громничок» та свяченої води, якою, доречі, частували всіх присутніх у залі, ознайомилися з легендами та прикметами, які перевірені самими людьми в цей день протягом багатьох поколінь.

Завітали в гості в той вечір і чарівна Зима і красуня Весна, роль яких виконували Аліна Лешкевич та Надія Небийголова. Вони провели з дітьми цікаві ігри, змагання, водили хороводи, загадували загадки. Діти, які виконували ролі лісових звірят, подарували цікавий танок «На лісовій галявині». Привітала всіх учасників з приходом весни солістка клубу Ангеліна Федорова піснею «Весна».

І хоча за вікнами кружляли сніжинки, та у в дружньому колі відчувалося весняне тепло, адже практично у всіх змаганнях перемагала команда Весни, що додавало вихованцям ще більше бадьорості та оптимізму.

 

Директор підліткового клубу "Юність"

Марія Макаревич