Стартував 2 чемпіонат району з баскетболу, в рамках якого буде проводитись і чемпіонат міста

15 лютого ц.р. в приміщенні районного будинку дітей і молоді стартував 2 чемпіонат району з баскетболу, в рамках якого буде проводитись і чемпіонат міста.

Урочисто турнір відкрив секретар міської ради Ігор М’якішев, який привітав учасників першої гри (Дитячої юнацької спортивної школи м.Сарни та Сарненського педагогічного коледжу м.Сарни) від імені міського голови Сергія Євтушка, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради, побажавши присутнім міцного здоров’я, спортивного азарту та пройти турнір без травматизму. Також, зі словами вітання звернувся голова Сарненської районної федерації баскетболу В’ячеслав Хрикін, який подякував командам за участь у чемпіонаті та роз’яснив положення турніру. Голова суддівської колегії Олександр Мирончук озвучив регламент турніру та графік матчів.

В даному чемпіонаті подали заявки 9 команд, серед яких: ДЮСШ (м.Сарни), Сарненський педагогічний коледж (м.Сарни), "МІХ" (м.Сарни), "Північ-Центр" (м.Сарни), Сарненська райдержадміністрація (м.Сарни), ветерани (м. Сарни), с.Любиковичі, с.Люхча, "Метеорит" (м.Сарни).

Чемпіонат буде проходити по коловій системі, 4 періоди по 12 хвилин, ігровими днями є: середа, субота – о 17.30 год. та 19.00 год., четвер, п’ятниця є резервними днями.

В перший день змагань команда ДЮСШ перемогла команду педколеджу з результатом 106:59, а команда "МІХ" виявилась сильнішою за Сарненську райдержадміністрацію з рахунком 61:54.

 

Фото в галереї.

 

Міськвиконком