Спортивні досягнення

Минулої неділі на стадіоні «Мрія» м. Сарни відбувся перший (зональний) етап ХІІ зимового чемпіонату Сарненського району  «Лицарі футбольного м’яча». Першість у шостій підгрупі по місту Сарни та вихід у півфінальну частину турніру  виборола команда «Хонда».

У півфінальну частину турніру входять по дві команди з кожної підгрупи за кращими показниками у проведених відбіркових матчах. Двадцять команд півфінальної частини турніру будуть розподілені на 4 підгрупи шляхом жеребкування. Фінальну частину, що відбудеться 1 березня 2015 року складуть команди, які в півфінальних посіли перші місця.

Півфінальний етап зимового чемпіонату відбудеться у цю неділю, 22 лютого на стадіоні «Мрія» м. Сарни о 10.00 год.

Також, 15 лютого у Сарненському районному будинку дітей та молоді пройшла обласна естафета «Сімейні перегони». Команди із міста та району боролися за першість у чотирьох конкурсах естафетах. Перше почесне місце, кубок переможців та подарунки отримала сім’я Опалько із с. Кам’яне-Случанське. Почесне друге місце зайняла команда сім’ї Бурячинських із міста Сарни. Ми вітаємо усіх переможців та чекаємо на нові спортивні здобутки!