Спільними зусиллями готуємось до Дня міста

Сарни розквітають. Сприяє цьому не лише хороша погода та прихід літа. Незабаром у нас свято – рідному місту виповниться 129 років! Святковий та урочистий настрій, піднесеність та усмішки, а головне – має бути чистота й порядок усюди. Так як дбайливий господар готує свій дім до приходу гостей, так і комунальні служби міста дбають  про чистоту та порядок у Сарнах напередодні святкувань.

У ході підготовки до святкування Зелених свят та Дня міста силами КП «Трудівник» прибираються території вулиць та проїжджих частин, облаштовуються ділянки навколо пам’ятників та території автобусних зупинок. Велику увагу приділяють й косінню трав. Особливо, вздовж бордюру проїжджої частини, її одразу змітають, щоб покоси при першому ж дощі не зносились до липневої каналізації, тим самим засмічуючи її. На центральній площі міста, у скверах та клумбах висадили чорнобривці, різнобарвні сальвії та петунії. Навколо підприємств та установ пострижено кущі й дерева.   Працівниками КП «Житлосервіс» приводяться до порядку дворові території та дитячі майданчики та під’їзди будинків.

Приємно відзначити, що до ініціатив щодо благоустрою та прибирання міста долучаються керівники підприємств, організацій та установ разом з колективами. Дійсно, якщо дивитися на проблеми благоустрою поодинці, вони здаються неймовірно великими й неподоланними. Але гурт однодумців здатен зробити більше, ніж можна собі уявити.

Звісно, роботи по благоустрою  міста проводяться не лише напередодні свят чи визначних дат, адже міськвиконком переконаний, гарний та ошатний вигляд Сарн – запорука постійної та невпинної старанної праці багатьох колективів.

Закликаємо жителів міста навести порядок на закріплених за ними територіях: прибрати сміття, викосити траву чи змести пісок. Не чекайте поки за Вас це зробить хтось, Ви теж частина свого  міста і яким воно буде завтра залежить від  Вас сьогодні! Сарни – наш спільний великий дім, порядок, чистоту та злагоду у якому ми маємо підтримувати разом!