Спільні ініціативи міської влади та бійців із зони АТО

17 листопада 2014 року військовослужбовці в/ч А0153 учасники АТО провели разом з Сарненською міською радою чергову акцію.

В знак вдячності за підтримку жителями міста, волонтерами воїнів-учасників АТО, збором коштів, речами, продуктами, іншим матеріальним забезпеченням, військовослужбовці привезли з зони АТО 250 саджанців фруктових дерев, які вирішили посадити у всіх навчальних закладах міста, а також 250 кущів  роз, що висаджені на клумбах міста та в парку «Героїв майдану».

Таку ініціативу підтримала міський голова Світлана Усик та усі дошкільні, загальноосвітні, професійно-технічні заклади. Військовослужбовці відвідали та особисто посадили в усіх закладах разом з вихованцями та вихователями, учнями та вчителями, студентами та викладачами дитячих садків, шкіл, училищ - саджанці дерев. Приємно відзначити велику повагу, яку демонстрували діти та молодь до людей у військовій формі. Патріотичними гаслами «Слава Україні – Героям Слава», оплесками та словами вдячності зустрічали діти та молодь учасників АТО, а в багатьох випадках і обдаровували, із сльозами на очах, сувенірами та подарунками.

У кожному закладі з нетерпінням чекали такої зустрічі, вихованці садочків, які подарували бійцям свої малюнки та вироби, а військовослужбовці в свою чергу пообіцяли їх передати хлопцям, що зараз перебувають в зоні АТО.

Висадивши алеї у закладах встановлені таблички із написами: «Життя не закінчується смертю, якщо залишається сад», «Казковий сад для затишку малят», «Алея від воїнів АТО» тощо.

Віримо, що така акція є не першою і не останньою, і усі наступні  наші спільні проекти будуть такими ж вдалими і результативними та слугуватимуть подальшому розквіту нашого міста.

Пам’ятаймо - в єдності наша сила.

Фото в галереї

                                                                           Міськвиконком