Що сарненці чекають від св. Миколая

 

«Я чекаю миру! Сьогодні я не прошу у Святого дарунків, а лише хочу, аби він почув усіх нужденних. Я прошу у нього добробуту нашому народу, нашій державі і нашому місту. Моя юність проходила в страшні роки. І все, що я хотіла та просила - це щоб усім було вдоволь хліба і смачного солодкого чаю.»

Євгенія Михайлівна


 

«Я знаю, що св. Миколай допомагав всім діткам в яких не було що їсточки. Тоді він брав торбу і клав до неї пряники, булочки і тихенько, коли всі спали, через вікно приносив усім бідним людям подаруночки. Мені св. Миколай сьогодні під подушку покладе те що я хочу, а діткам, які не слухалися – різочку!Я попросила в св. Миколая ляльку і кіндера ».

Каріна, 5 р.


 

«Я чекаю несподіванок! Чуда, після якого все зміниться. Я вірю, що завдяки нашим проханням і молитвам до св. Миколая в Україні нарешті настане мир та спокій. А під подушкою завтра сподіваюсь знайти планшет та новий телефон.»

 

Герман Каріна, 13 р.


 

«По-перше, я чекаю від св. Миколая захисту. Я хочу щоб він захистив нашу Україну і увесь світ від агресії та лиха. Я прошу, щоб він оберігав воїнів, бо життя – самий цінний дарунок. Я прошу здоров’я усім діткам та віри в Бога, щоб бажання наших людей були більш духовними! А під подушкою чекаю на свої улюблені парфуми=)»

Наталія, 43 р.