Сердечно вітаю з Днем соборності України!

Єдина соборна Українська держава постала спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення кожного українця, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу.

Акт Злуки ми здобули дорогою ціною, який є могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їх динамічної самоідентифікації, становленням політичної нації.

Підтвердженням цього є слова з Універсалу Директорії УНР: "Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України…»

Тому відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Бажаю здоров'я і добра, благополуччя і злагоди, уміння вірити й любити, всіляких гараздів і достойного майбутнього кожному сарненцю, кожному з вас!

І пам’ятайте, ми є могутня християнська родина, основа здорового суспільства!

Зі святом вас.

 

З повагою міський голова                                                                                 Сергій Євтушок