Сарни - місто щирих людей!

Уже традиційно 14 лютого за ініціативи міського голови Світлани Усик, працівників культури міста та членів Дитячої дорадчої ради при міському голові у нашому місті пройшла благодійна акція «Подаруй посмішку сумній людині». Школярі та студенти навчальних закладів міста, члени Дитячої дорадчої ради розділились на групи аби одночасно у 8 мікрорайонах нашого міста розпочати благодійну естафету. Учасники акції зустрічали похмурих перехожих посмішками, підбадьорювали їх, на згадку дарували листівки-валентинки і повітряні кульки синього та жовтого кольорів.

«Організація цієї благодійної акції, розповідає міський голова Світлана Усик, це привід ще раз наголосити на цінності справжніх людських відносин. Ми усвідомлюємо, що сьогодні, у цей непростий для кожного українця час, ми повинні єднатися і не втрачати віри у мир та щасливе майбутнє. Ми повинні жити, радіти, вірити й любити і наголошувати на цьому й іншим. Та головне, ми маємо піклуватися та підтримувати наших дітей, які сьогодні боляче переживають події, що відбуваються в Україні».

Згодом члени Дитячої дорадчої ради разом з аматорськими колективами та вокалістами закладів культури міста взяли участь у благодійному проекті «Волонтерські співанки». Аматори сцени співали просто неба аби таким чином привернути увагу перехожих та зібрати кошти для постраждалих жителів сходу нашої держави.

За ініціативи Сарненської міської ради в рамках благодійних заходів було організовано арт-проект «З Україною в Серці» та діяла виставка продаж солодощів та сувенірної продукції, усі бажаючі, мали змогу зробити фото на фоні арки, прикрашеної серцями.

Сарненці з великим задоволенням долучилися до благодійних проектів. Діти, й дорослі писали листи воїнам АТО на папері у вигляді серця та розвішували їх на дереві любові. Малеча малювала малюнки, основним мотивом яких був мир у нашій рідній країні.

За підрахунками організаторам вдалося зібрати 4 тисячі 800 грн. Усі кошти будуть передані постраждалим внаслідок масових обстрілів міст Донецької області (Маріуполь, Авдіївка, Дебальцеве). Ми щиро вдячні за підтримку та розуміння жителям нашого міста, які виявляють милосердя та долучаються до благодійних проектів, що організовуються у нашому місті.

Міськвиконком