Сарненська міська рада вивчає проблеми впливу роботи цеху цинкування у м. Сарни

Відповідно до депутатського звернення депутата міської ради О. Круглика від 15.01.2015 року про вивчення питання законності функціонування цеху гальваніки на підприємстві ТОВ «Завод металевих виробів», на сесії міської ради  було прийнято рішення (від 29.01.2015 року № 1754) створити комісію із вивчення впливу роботи цеху цинкування Сарненського заводу металевих виробів на здоров’я мешканців міста та навколишнього середовища, та доцільності подальшого функціонування підприємства.  До складу комісії увійшли депутати міської ради Е. Раковець, В. Куліков та О. Круглик, за погодженням голови районної ради М. Драганчука (кандидатури від депутатського корпусу районної ради) депутати районної ради В. Іванюк та М. Андрюшин, представники громадськості П. Ковальчук та В. Онанко. У засіданні комісії взяла участь міський голова Світлана Усик.

На першому засіданні, яке відбулось 5 лютого, члени комісії обрали головуючим В. Кулікова та секретарем В. Іванюка, спільно затвердили план роботи комісії та ознайомились із основними фактами та зауваженнями громадськості стосовно винесеного на розгляд комісії питання. Наступне засідання відбулось 9 лютого, на якому підготували лист на ім’я керівника СЗМВ Андрія Циганенка, в якому погодили дату проведення перевірки на підприємстві згідно плану роботи комісії.

Мешканці нашого міста можуть взяти участь у роботі комісії із вивчення впливу роботи цеху цинкування Сарненського заводу металевих виробів на здоров’я мешканців міста та навколишнього середовища, та доцільності подальшого функціонування підприємства. Прямий зв'язок із головою комісії Валерієм Куліковим, за його погодженням, здійснюється за тел. 099 314 07 80.