Сарненська міська рада повідомляє!

Враховуючи те, що з 1 січня 2015 року набрала чинності частина третя статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», якою передбачено, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, зміна цільового призначення та передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, зміна цільового призначення та виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку на даний час не можливе через відсутність генерального плану забудови м. Сарни.

В зв’язку із вищевказаним, міськвиконком вимушений тимчасово припинити прийом заяв на зміну цільового призначення та  передачу (надання) земельних ділянок у власність для містобудівних потреб.

На даний час завершуються роботи по розробці нового генерального плану міста Сарни, що надасть можливість визначитись з  перспективою забудови міста, в тому числі, індивідуального будівництва.

Про будь-які зміни до земельного законодавства жителів міста буде повідомлено додатково.