СК "Олімп"

Спортивний клуб «Олімп» заснований у 2004 році.

Основною метою діяльності є сприяння розвитку футболу, волейболу, баскетболу, шахів та інших видів спорту на території міста.

Голова правління з 2008 року по даний час – Марков Микола Михайлович.

Протягом 2008 року футбольна команда «Олімп» була учасником першості Рівненської області з футболу серед команд II ліги, і серед 14 команд посіла 10 місце. Не зважаючи на недостатність фінансів, команда провела сезон з повноцінними виїздами та зустрічами згідно графіку ігор. До складу футбольної команди входило 25 чол.

У 2009 році футбольна команда клубу виборола:
І місце у першості Сарненського району з футболу;
І місце «Кубку Сарненського району»
І місце у «Кубку закриття футбольного сезону Сарненського району».

У 2010 році команда з футболу СК «Олімп» під керівництвом тренера Яковця Владислава Дмитровича стала срібним призером з футболу сезону 2010 року, володарем Кубку Сарненського району з футболу та Кубку закриття футбольного сезону 2010 року.

25 вересня 2011 року на стадіоні смт.Млинів відбулась фінальна зустріч Кубку Рівненської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

Кожен з гравців, їдучи на фінал, розумів відповідальність моменту та його унікальність, так як зустріч СК «Олімп» та ФК «Вікторія» мав визначити найсильнішу команду - володаря Кубку. І вже з перших хвилин гри навіть в повітрі відчувалась напруженість та прагнення перемогти обох команд.

Поступаючись з рахунком в першому таймі 1:0, гравці команди «Олімп» не зламались духом, а навпаки ще наполегливіше та відданіше продовжували боротьбу. Це засвідчив незабутній гол Юрія Случика, який зрівняв рахунок гри та ще більше підбадьорив команду.

Таким же стимулюючим фактором для команди стала підтримка вболівальників, делегацію яких очолив міський голова Сергій Євтушок. Гучними закликами, такими як «Олімп вперед! Ми з тобою!», «Кубок наш!», вболівальники змогли отримати подяку у вигляді забитого м’яча у ворота суперників Ярославом Потаповичем. Після чого рахунок склав 2:1 на користь СК «Олімп», який і залишився до фінального свистка матчу.

Гравці СК "Олімп" були нагороджені пам’ятним спортивним Кубком та грамотою Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу 2011 року, присвяченого пам’яті О.Д.Дідушка.